KAPADOKYA TUR REHBERLİK HİZMETLERİ

Kapadokya’ya aile olarak ya da yabancı misafirlerinizle birlikte; kendi aracınızla veya uçakla gelip araç kiraladınız ancak bölgeyi tanımıyorsunuz.

Deneyimli bir rehber olarak size tavsiyem: kısıtlı olan tatil vaktinizi yol aramakla, yanlış yola girip geri dönmekle, birine sorup onu hatırda tutmaya çalışmakla, telefondan gezilecek yerler ile alakalı bilgiler edinmekle uğraşmak yerine makul bir günlük ücret ödeyerek deneyimli ve belgeli bir rehber eşliğinde Kapadokya’nın keyfini çıkartmanızdır.

Biz farklı dillerde en az 10 yıl deneyimli rehberler olarak otelinizden veya bölgenin herhangi bir konumundan başlayıp size eşlik ederek günübirlik veya birkaç günlük rehberlik hizmeti sunmaktayız.

Kapadokya bölgesinde yaptığımız turlarda genelde misafirlerimizden: “Kapadokya’yı daha önce rehbersiz olarak gezmiştik ancak buraları görmemiştik yada o geziden birşey anlamamıştık rehbersiz olmuyormuş.” gibi ifadeleri çok duymuşumdur.

Elbette Kapadokya gezileri daha çok bir kültür turu mahiyetinde olması sebebiyle deneyimli bir rehber eşliğinde yapılması geziyi daha bilgilenmiş, unutulmaz ve değerli kılacaktır.

header iphone

HAKKIMIZDA

Bizler Kapadokya bölgesinde uzun yıllardan beri hem yerli hem de yabancı misafirlere rehberlik hizmeti veren belgeli rehberleriz. Kapadokya’da 10 yıldan fazla deneyimi olan rehberler grubumuz hem bölge ile hem de Türkiye konusunda uzmanlaşmış bilgi sahibi Kültür ve Turizm Bakanlığınca Belgeli ve Rehberler Odalarına kayıtlı rehberlerden oluşmaktadır. Misyonumuz Türkçe olarak yerli misafirlere en iyi hizmeti sunarken her birimiz farklı dillerde de yabancı misafirlere Kapadokya bölgesini ve Türkiye’ en iyi ve doğru şekilde tanıtmanın gayreti içerisindeyiz.

iphone

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Bizi tercih etmeniz için birkaç sebep:

TERCÜBELİ REHBERLİK

Gurubumuz en az 10 yıllık deneyime sahip rehberlerden oluşmaktadır.

SERTİFİKALI REHBERLİK

Gurubumuzdaki rehberlerin hepsi de Kültür ve Turizm Bakanlığı’ndan belgeli ve Rehberler Odalarına kayıtlı rehberlerden oluşmaktadır.

FARKLI DİLLERDE VE TÜRKÇE REHBERLİK

Grubumuz farklı dillerde ve Türkçe rehberlik imkanı sunmaktadır.

KAPADOKYA’DA ALTERNATİF TURLAR

Kapadokyada kalış sürenize göre alternatif tur programı oluşturabiliriz. .

Taslak tur programları:

BİR GÜNLÜK TUR

Kaymaklı - Uçhisar - Göreme - Paşabağı - Zelve - Avanos - Ürgüp

İKİ GÜNLÜK TUR

1.Gün:Uçhisar - Göreme - Paşabağı - Zelve - Avanos - Ürgüp.

2.Gün:Kaymaklı yada Derinkuyu Yeraltı Şehri - Nar Krater Gölü - İhlara Vadisi - Selime Katetrali.

ÜÇ GÜNLÜK TUR

1.Gün:Uçhisar- Göreme - Paşabağı - Zelve - Avanos - Ürgüp.

2.Gün:Kaymaklı yada Derinkuyu Yeraltı Şehri - Nar Krater Gölü - İhlara Vadisi - Selime Katetrali.

3.Gün:Mustafapaşa - Keşlik Manastırı - Sobesos Antik Kenti - Soganlı Vadisi yada sadece Kızıl Vadi yürüyüş turu.

feature iphone

YÜRÜYÜŞ TURLARI

Kapadokya vadileri yürüyüş meraklılaları için birçok alterenatif rotalar sunmaktadır; En popüler yürüyüş güzergahları olarak: Kızılvadi, Güllüdere Vadisi, Güvercinlik Vadisi, Zemi Deresi, Gomeda Vadisi, İhlara Vadisi, Soğanlı Vadisi.

BALON TURLARI

Gün doğumunda bölgeyi gökyüzünden izleyebileceğiniz yaklaşık bir saatlik bir balon turu şeklindedir. Otelden alma uçuş ve otele bırakma şeklinde bir kombine hizmet sunulmaktadır.

AT TURLARI

Bir saatlik, iki saatlik olarak yapılması tavsiye edilen zevkli bir aktivitedir. Hem at binme zevkini tadarken hem de araçla giremeyeceğiniz Kapadokya’nın eşsiz güzellikteki vadilerini görme imkanı sunan bir aktivitedir.

Tatilinize başlamadan önce bizimle sosyal medya aracılığıyla, telefonla ya da linkteki formu doldurarak iletişime geçerek, bölge ile ilgili bilgilenmenize yardımcı olalım hem de geliş tarihinize uygun bir gezi programı oluşturalım.

KAPADOKYA'DA AKTİVİTELER

Günlük Turlar - Vadi Yürüyüş Turları - Balon Turları - Balon Seyir Turları - ATV Turları - Jeep Safari Turları - At Turları - Deve Turları - Alışveriş Turları (Çanak Çomlek Yapımı - Onyx Yapımı - Halı Dokuma Atölyesi - Yöresel Organik Kuruyemişler) - Türk Gecesi Programı - Türkü Bar Programı - Ev Yapımı Akşam Yemeği - Mevlana Sema Göşterisi - Türk Hamamı.

screen
screen
screen
screen

1588 +

Visited

3500 +

Shares

199 +

Likes

1066 +

Recomended

KAPADOKYA'DA ALIŞVERİŞ & YEMEK

Yemekler:-Yöresel Yemekler: -Testi Kebab, -Mantı, -Yaprak Sarması, -Güveç, -Sulu Köfte, -Kaysı Tatlısı, -Dolaz, -Aside (üzüm pekmezi ve un ile yapılan bir tatlı), -Kebap Çeşitleri, -Açık Büfe, -Pide Çeşitleri, -Gözleme Çeşitleri.

Alışveriş:-Çanak Çömlek ve Seramik Çeşitleri, -Altın, Gümüş Takılar, Değerli ve Yarı Değerli Taş Ürünleri, -Halı Kilim, -Deri Yapımı Ürünler, -Yöresel Kuruyemiş ve Kurutulmuş Meyveler (kabak çekirdeği, kuru üzüm, kuru kaysı, pekmez, köftür).

download screen

KAPADOKYA'DA EĞLENCE

Kapadokyada tur dışında gece ve tur sonunda yapabileceginiz eğlence ve dinlenme aktivitelerinden de faydalanabilirsiniz.

İLETİŞİM

Bizlere bu belirtmiş olduğumuz sosyal medya aracılığı ile hemen ulaşabilir ya da aşağıdaki formu doldurarak biz sizinle mümkün olan en kısa sürede iletişime geçebiliriz.

Adress : Duayeri Mah. Lozan Sok. No:12 ÜRGÜP/NEVŞEHİR

Phone : +90 538 896 42 80